fbpx

Pristatymas

0,00 Eur – pristatymo kaina, kai užsakymo suma didesnė nei 35 Eur.

Apie Mus

JUOKIAMĖS, KURIAME MEDAUS RECEPTUS IR GAMINAME VISKĄ, KAS PAKUTENS JUMS GOMŪRĮ IR UŽKURS LIEŽUVIO RECEPTORIUS

bitininkai_karolina_ir_jistinas_kitchenhoney

Nuotraukoje Karolina ir Justinas

APIE BITYNĄ

Mūsų medus yra surenkamas Pamažupių kaimo bityne (Pasvalio rajonas) ir keliauja iš kartos į kartą. Čia bitės laikomos senoviniuose (dadano) ir šių dienų daugiabučiuose, daugiaaukščiuose aviliuose kuriuose savo užimtus gyvenimus gyvena jau virš 100 bičių šeimų. Kasmet bičių šeimų daugėja, medaus išgavimas spartėja. Modernizuojame tiek medaus gavimo procesus, tiek jo išpilstymą.

bitynas_kitchoney_

Nuotraukoje Justinas ir Karolina

Nors medaus sezonas atrodo trumpas, tačiau jam ruošiamės ištisus metus: valome korius, įvieliname avilių rėmelius, lydome vašką. Vėliau bites maitiname, o atšilus orams – apžiūrime avilius, valome, plečiame lizdus. Rudeniop, kai visa gamta baigia nužydėti ir bitės nepailstamai ieško darbo, leidžiame jas pasiganyti po specialiai auginamus medingus augalus (augalai, duodantys daug nektaro). 

Kalbant apie mus, dar ir šiandien neatsistebime bičių gyvenimu: jo kompleksiškumu ir miniatiūrine, tačiau kartu tobula, gamtos sutverta sistema, kuria žavimės ir iš kurios mokomės kasdien. Tik paragavę pajausite bičių ir žmogaus sinergiją, slypinčią kiekviename medaus deserte.

Vis ieškome naujų medaus ir uogų derinių, ragaujame, testuojame naujus medaus skonius. Kuriame ir naujus receptus. O kartais užtenka tik vieno mūsų medaus deserto šaukštelio, kurio paragavus, medų atrandi iš naujo. Apie mus jau žino ne vienas, tačiau misija ir vizija mus veda tik į priekį.